فروشگاه اینترنتی مشگین کالا در سال 1397 به منظور ارائه ی خدمات فروش محصولات مختلف خانگی بصورت عمده و با قیمت کارخانه، برای همکاران فروشنده و مغازه دار در تمام شهرستان های کشور و بخصوص در استان البرز و تهران تاسیس و راه اندازی گردیده است.
با توجه به مشکلات فراوان رفت و آمد در شهرها و مراجعه به مراکز فروش عمده که همیشه باعث اتلاف وقت و افزایش هزینه برای همکاران فروشنده می شود، استفاده از روش های خرید و سفارش دهی اینترنتی کالا اجتناب ناپذیر می باشد. فروشندگان و همکاران محترم می توانند با سفارش دهی محصولات و کالا های مورد نیاز برای کسب و کار خود و دریافت آنها در آدرس مورد نظر، هم در هزینه های خرید صرفه جویی کنند و هم فرصت زمانی بیشتر برای حضور در محل کسب و کار خود یا رسیدگی به امور دیگر داشته باشند.
سعی شده است در طراحی سایت، تمام جنبه های موردنیاز برای یک انتخاب مناسب و دلخواه و راحتی و سادگی در ثبت سفارشات مورد توجه قرار بگیرد. لذا در کل، محصولات ارائه شده در سایت به دو بخش مجزا تقسیم شده اند که عمدتا در نوع سفارش و انتخاب محصولات و قیمت خرید با هم تفاوت دارند. شرایط و ضوابط خرید در هر یک از این بخش ها توضیح داده شده است.
فروشگاه مشگین کالا نهایت سعی خود را برای ارائه خدمات صادقانه و شفاف سایت بکار می برد و با ثبت فروشگاه در ارگان های زیر ربط و دریافت مجوزهای قانونی موردنیاز در جهت جلب اعتماد شما همکاران گرامی اقدام کرده است.
ما بصورت شبانه روزی آمادگی پاسخگویی به سوالات شما از طریق صفحه ی تماس با ما یا تماس تلفنی را داریم و خوشحال خواهیم شد که با شما ارتباط داشته باشیم.

مدیریت و صاحب امتیاز :  مجید نصیری